EUROM VENTO CORDLESS
€ 22,48
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Vento Cordless Fan is een mini ventilator op batterij. Dankzij het kleine formaat en het feit dat deze ventilator geen snoer heeft maakt het een veelzijdig product. Vooral fijn voor op een bureau of op de camping.Deze compacte ventilator heeft 4 standen en kan handmatig verticaal ingesteld worden.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Vento Cordless Fan is een mini ventilator op batterij. Dankzij het kleine formaat en het feit dat deze ventilator geen snoer heeft maakt het een veelzijdig product. Vooral fijn voor op een bureau of op de camping.Deze compacte ventilator heeft 4 standen en kan handmatig verticaal ingesteld worden.
| Motorvermogen | 5 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 4 |
| Bediening | bedieningspaneel |
| montage | staand |
| Omkasting | kunststof |
| afmeting | 15 x 18 x 27,5 cm |
| Gewicht | 520 gr |
| Bijzonderheden | 160 cm USB oplaadkabel, draadloos, stille modus |
| Garantie | 2 jaar |






