TRANSFER PUMP ELEKTRISCH
€ 21,16
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
9 l / minmin. -5 °Cmax. +45 °C
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
9 l / minmin. -5 °Cmax. +45 °C
| Opvoer | 9 l/min |
|---|---|
| Batterij | 2x AA (excl.) |
| Omkasting | kunststof |
| Zuigslang | 467 mm |
| Zuigmond | 31 mm |
| Gewicht | 0,204 kg |
| Geschikt voor | benzine, kerosine, diesel, lichte oliën, water, enz. |
| Garantie | 2 jaar |
