EUROM CK 501 R
€ 14,55
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom CK501R is een kleine, energiezuinige vorstbeveiliger die een vermogen heeft van maximaal 500 Watt. De CK501R heeft een thermostaat zodat de temperatuur in de ruimte op het juiste niveau blijft. De veiligheid zit goed met de ingebouwde omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom CK501R is een kleine, energiezuinige vorstbeveiliger die een vermogen heeft van maximaal 500 Watt. De CK501R heeft een thermostaat zodat de temperatuur in de ruimte op het juiste niveau blijft. De veiligheid zit goed met de ingebouwde omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging.
| Vermogen | 500 W |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Element | weerstanddraad |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Thermostaat | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| montage | staand |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| afmeting | 11 x 29 x 27,5 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Bijzonderheden | vorstbeveiliging stand |
| Garantie | 3 jaar |


