EUROM PARASOL HEATER 1500
€ 55,54
De Eurom Parasol heater 1500 is een elektrische terrasverwarmer. Deze terrasverwarmer is in een staande parasol* op te hangen en verwarmt zo heerlijk het hele terras.De Parasol heater 1500 heeft 3 Halogeen lampen van 500 Watt waardoor alle kanten verwarmt worden. Daarnaast is deze terrasverwarmer regenwaterdicht (IP23).* Met een staande parasol wordt hier een parasol […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Parasol heater 1500 is een elektrische terrasverwarmer. Deze terrasverwarmer is in een staande parasol* op te hangen en verwarmt zo heerlijk het hele terras.De Parasol heater 1500 heeft 3 Halogeen lampen van 500 Watt waardoor alle kanten verwarmt worden. Daarnaast is deze terrasverwarmer regenwaterdicht (IP23).* Met een staande parasol wordt hier een parasol bedoeld met de staander in het midden van de parasol. De Parasol heater 1500 moet namelijk aan de staander bevestigd worden.
| Vermogen | 1500 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Isolatieklasse | IP23 |
| Lamp | Halogeen |
| Bereik | 10 – 15 m² |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| montage | hangend |
| afmeting | 54 x 54 x 13 cm |
| Elektrokabel | 185 cm |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Garantie | 2 jaar |



