EUROM Q-TIME 2001
€ 18,51
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Q-time 2001 is prima geschikt om het kleine terras of balkon te verwarmen.Door middel van een trekkoord is de Q-time 2001 in te schakelen op 650 – 1300 – 2000 Watt. Daarnaast is de Q-time 2001 spatwaterdicht (IP24).
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Q-time 2001 is prima geschikt om het kleine terras of balkon te verwarmen.Door middel van een trekkoord is de Q-time 2001 in te schakelen op 650 – 1300 – 2000 Watt. Daarnaast is de Q-time 2001 spatwaterdicht (IP24).
| Vermogen | 2000 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Isolatieklasse | IP24 |
| Lamp | Kwarts |
| Bereik | 10 – 15 m² |
| Bediening | trekkoord |
| Omkasting | metaal |
| montage | wand |
| afmeting | 7 x 50 x 20 cm |
| Elektrokabel | 140 cm |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Garantie | 2 jaar |





