EUROM KAMIN VENTO 3
€ 32,40
De Eurom Kamin Vento 3 is een ventilator die je bovenop je houtkachel kan neerzetten. Bij het bereiken van ongeveer 65 graden, zal de ventilator uit zichzelf gaan draaien. Daardoor zal de warmte verspreiding in de ruimte flink toenemen.Een eenvoudige manier om meer rendement te halen uit je houtkachel!Tip plaatsing links of rechts van afvoerbuis […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Kamin Vento 3 is een ventilator die je bovenop je houtkachel kan neerzetten. Bij het bereiken van ongeveer 65 graden, zal de ventilator uit zichzelf gaan draaien. Daardoor zal de warmte verspreiding in de ruimte flink toenemen.Een eenvoudige manier om meer rendement te halen uit je houtkachel!Tip plaatsing links of rechts van afvoerbuis zal de werking positief beïnvloeden.
| Luchtverplaatsing | 270 m³/u |
|---|---|
| Max. geluidsniveau | 38 dBA |
| Werktemperatuur | 65-300 °C |
| montage | op houtkachel |
| Omkasting | aluminium |
| afmeting | 9,6 x 14,9 x 22,6 cm |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Garantie | 3 jaar |

