EUROM FLOW SPV 750I
€ 71,40
De Eurom Flow SPV750i is een stevige dompelpomp met een roestvrijstalen omkasting. Deze pomp kan met gemak vuil water oppompen waarvan het vuil maximaal 35 millimeter groot is.De Flow SPV750i is een krachtige dompelpomp met maar liefst 750 Watt vermogen, en kan het water met maximaal 13000 liter per uur oppompen. Het is daarom de […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Flow SPV750i is een stevige dompelpomp met een roestvrijstalen omkasting. Deze pomp kan met gemak vuil water oppompen waarvan het vuil maximaal 35 millimeter groot is.De Flow SPV750i is een krachtige dompelpomp met maar liefst 750 Watt vermogen, en kan het water met maximaal 13000 liter per uur oppompen. Het is daarom de perfecte dompelpomp voor de zwaardere klussen.
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
|---|---|
| Motorvermogen | 750 W |
| Max. capaciteit | 210 l/min |
| Max. opvoerhoogte | 8 m |
| Max. diepte | 5 m |
| Max. watertemperatuur | 35° |
| Vuil-/ schoonwater | vuil water |
| Max. ø vuil | 35 mm |
| Resterend water | 45 mm |
| Pomphuis | rvs |
| Pompas | rvs |
| Afdichting | mechanisch |
| afmeting | 25 x 16 x 35 cm |
| Elektrokabel | 10 m |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Bijzonderheden | draagbeugel, vlotterschakelaar |
| Garantie | 2 jaar |


