EUROM FLY AWAY 11 OVAL
€ 10,91
De Eurom Fly Away 11 Oval is een elektrische insectendoder. De 11 Watt UV lamp trekt vliegen en muggen aan die richting de lamp vliegen. Het hoogspanningsrooster elektrocuteerd de vliegen wanneer zij deze raken. De Fly Away 11 Oval heeft een opvangbakje dat makkelijk te verwijderen is om deze zo te legen en schoon te […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Fly Away 11 Oval is een elektrische insectendoder. De 11 Watt UV lamp trekt vliegen en muggen aan die richting de lamp vliegen. Het hoogspanningsrooster elektrocuteerd de vliegen wanneer zij deze raken. De Fly Away 11 Oval heeft een opvangbakje dat makkelijk te verwijderen is om deze zo te legen en schoon te maken.Het compacte formaat maakt deze insectendoder niet alleen perfect voor in huis, maar ook op kantoor of zelfs de camping.
| Lamp | 11 Watt UV |
|---|---|
| Bereik | 75 – 100 m² |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Roosterspanning | 1000 V |
| montage | hangend, staand |
| Omkasting | kunststof |
| afmeting | 9,5 x 12,3 x 30 cm |
| Elektrokabel | 100 cm |






