EUROM OASIS 303 WIFI
€ 87,27
De Eurom Oasis 303 is een luchtbevochtiger die zorgt voor een gezond binnenklimaat. Dankzij de toegevoegde Wifi is het ook mogelijk deze luchtbevochtiger met de Eurom Smart App te bedienen.HygiënischBevochtig zonder irritante kalkaanslag op uw meubels.Ingebouwde hygrostaatMeet de luchtvochtigheid constant en houd de ruimte op de gewenste luchtvochtigheid. U kunt het gewenste vochtpercentage zelf instellen […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Oasis 303 is een luchtbevochtiger die zorgt voor een gezond binnenklimaat. Dankzij de toegevoegde Wifi is het ook mogelijk deze luchtbevochtiger met de Eurom Smart App te bedienen.HygiënischBevochtig zonder irritante kalkaanslag op uw meubels.Ingebouwde hygrostaatMeet de luchtvochtigheid constant en houd de ruimte op de gewenste luchtvochtigheid. U kunt het gewenste vochtpercentage zelf instellen van 40-75% in stappen van 5%.CapaciteitTot max. 300 ml per uur. De kamer snel op de gewenste luchtvochtigheid. Voor kamers tot 44 m².GeluidsniveauVanaf 23dB in slaapstand (nauwelijks hoorbaar) tot maximaal 52dB.LuchtverplaatsingDe krachtige ventilator zorgt voor spiraalvormige luchtbeweging en voorkomt natte plekken rond het apparaat, zoals bij traditionele luchtbevochtigers.TankinhoudGrote tankinhoud van 3 liter.VerdampingselementSuper absorberend.Anti-bacteriële instellingenTank en filter worden automatisch gedroogd om bacteriën te voorkomen.Eenvoudig (opnieuw) vullen(Her)vul met water zonder te morsen en zonder het apparaat te openen.Led schermEenvoudige bediening en automatisch vervagen van verlichting op het bedieningspaneel.Waterniveau-indicatorHet waterniveau kan worden gecontroleerd zonder het apparaat te openen.
| Vermogen | 12 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 4 |
| Bevochtigingscapaciteit | 300 ml/u |
| Watertank | 3 l |
| Werktemperatuur | 5-40 °C |
| Bereik | 40 – 60 m³ |
| Timer | 1 – 12 uur (alleen uitschakelen) |
| Auto start/stop | auto-stop |
| Max. geluidsniveau | 52 dBA |
| Bediening | bedieningspaneel, Eurom Smart App |
| Omkasting | kunststof |
| afmeting | 23,5 x 23,5 x 36,3 cm |
| Elektrokabel | 180 cm |
| Gewicht | 2,3 kg |
| Bijzonderheden | hygrostaat, kijkglas waterpeil |
| Garantie | 2 jaar |



