EUROM GOLDEN 2000 SHADOW
€ 117,69
De Eurom Golden 2000 Shadow is een terrasverwarmer met een 2000 Watt Golden Shadow lamp. Deze lamp straalt minder licht uit dan andere lampen, maar zorgt toch voor een heerlijke warmte op het terras. Deze warmte verwaait nauwelijks, wat de Golden 2000 Shadow zeer geschikt maakt voor een (half) open terras.De Golden 2000 Shadow komt […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Golden 2000 Shadow is een terrasverwarmer met een 2000 Watt Golden Shadow lamp. Deze lamp straalt minder licht uit dan andere lampen, maar zorgt toch voor een heerlijke warmte op het terras. Deze warmte verwaait nauwelijks, wat de Golden 2000 Shadow zeer geschikt maakt voor een (half) open terras.De Golden 2000 Shadow komt met een afstandsbediening, die op meerdere heaters tegelijk gebruikt kan worden.
| Vermogen | 2000 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 2 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Isolatieklasse | IP65 |
| Lamp | Golden Shadow |
| Bereik | 20 – 25 m² |
| Bediening | afstandsbediening |
| Omkasting | aluminium, kunststof |
| montage | wand |
| afmeting | 12,6 x 72,4 x 11,1 cm |
| Elektrokabel | 185 cm |
| Gewicht | 2,6 kg |




