EUROM SAFE-T-SHINE 1200 COMPACT
€ 18,51
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Safe-t-Shine 1200 Compact is een compactere versie van de Safe-t-Shine 1200. Deze straalkachel heeft 3 halogeen lampen die je afzonderlijk kunt bedienen. Zo gebruik je deze verwarming met 400, 800 of 1200 Watt.Dankzij de zwenkfunctie verwarm je makkelijk de hele ruimte.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Safe-t-Shine 1200 Compact is een compactere versie van de Safe-t-Shine 1200. Deze straalkachel heeft 3 halogeen lampen die je afzonderlijk kunt bedienen. Zo gebruik je deze verwarming met 400, 800 of 1200 Watt.Dankzij de zwenkfunctie verwarm je makkelijk de hele ruimte.
| Vermogen | 1200 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Lamp | Halogeen |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Omvalbeveiliging | ja |
| montage | staand |
| Zwenkfunctie | ja |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| afmeting | 22 x 32 x 50 cm |
| Elektrokabel | 100 cm |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Garantie | 3 jaar |







