66/2-50 DR.1+3 BLIS. DEURSLOT, DM50MM, S72MM, KRUKGAT 8MM, VOORPLAAT STAAL VERZINKT EN GELAKT 25X207MM RECHTHOEKIG, MESSING DAGSCHOOT EN ZAMAC VERZINKTE NACHTSCHOOT, 2 SLEUTELS, SLUITPLAAT P

€ 59,56
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
NEMEF KLAVIERSLOT 66/2-50RS (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
NEMEF KLAVIERSLOT 66/2-50RS (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inclusief sluitkom | Nee |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | L1-L3 – DIN links |
| Voorzien van sleutel | Ja |
| Omlegbaar | Nee |
| Voorplaat materiaal | staal |
| Voorplaat vorm | rechthoekig |
| Materiaal slotkast | staal |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| PC-maat | SL72 |
| Voorplaat hoogte | 207 mm |
| Voorplaat breedte | 25 mm |
| Voorplaat dikte | 2,8 mm |
| Hoogte slotkast | 150 mm |
| Breedte slotkast | 76 mm |
| Maatvoering | geen |
| Vluchtwegveiligheid | Nee |