1266/4-50 DR.1+3 BLIS. DEURSLOT, DM50MM, S55MM, KRUKGAT 8MM, VOORPLAAT STAAL GELAKT 20X174MM AFGEROND, MESSING DAG- EN NACHTSCHOOT, 2 SLEUTELS, SLUITPLAAT P 1266, BLISTERVERPAKKING, DR 1+3/2+4.

€ 26,24
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
NEMEF INSTEEKSLOT 1266/4 RS (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
NEMEF INSTEEKSLOT 1266/4 RS (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
| Inclusief sluitkom | Nee |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | R2-R4 – DIN rechts |
| Voorzien van sleutel | LR – links-rechts |
| Omlegbaar | L1-L3 – DIN links |
| Voorplaat materiaal | Ja |
| Voorplaat vorm | Ja |
| Materiaal slotkast | staal |
| PKVW | afgerond |
| SKG normering | staal |
| PC-maat | Nee |
| Voorplaat hoogte | geen |
| Voorplaat breedte | SL56 |
| Voorplaat dikte | 174 mm |
| Hoogte slotkast | 20 mm |
| Breedte slotkast | 3 mm |
| Maatvoering | 116,5 mm |
| Vluchtwegveiligheid | 80,3 mm |