1E/34 BLIS. POMPESPAGNOLET 1E/34, OPENSLAANDE LINKS EN RECHTS DRAAIENDE (TUIN) DEUREN, ZONDER STAAF, F1 GEELOXEERD, IN BISTERVERPAKKKING.

€ 48,75
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
NEMEF POMPESPAGNOLET 1E/34 BLISTER
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
NEMEF POMPESPAGNOLET 1E/34 BLISTER
| Inclusief sluitplaat | Ja |
|---|---|
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Materiaal | staal |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| Hoogte | 205 mm |
| Breedte | 32 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Doornmaat | geen |
| Kleur/afwerking | verzinkt |