4139/17-50 DR.1+3 BLIS. VEILIGHEIDSDEURSLOT, SKG**, DM50MM, PC72MM, KRUKGAT 8MM, VOORPLAAT RVS 25X238MM RECHTHOEKIG, MESSING DAG- EN NACHTSCHOOT, SLUITKOM VS 4000, SLUITPLAAT P 4139/17, BLISTERV

€ 116,96
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
NEMEF VEILIGHEIDSSLOT 4139/17-50 RS SKG** (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
NEMEF VEILIGHEIDSSLOT 4139/17-50 RS SKG** (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
| Aantal sleutels meegeleverd | 0 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inclusief sluitkom | Nee |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Voorzien van sleutel | Nee |
| Omlegbaar | Ja |
| Voorplaat materiaal | RVS |
| Voorplaat vorm | rechthoekig |
| Materiaal slotkast | staal |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| PC-maat | PC72 |
| Voorplaat hoogte | 238 mm |
| Voorplaat breedte | 25 mm |
| Voorplaat dikte | 4 mm |
| Hoogte slotkast | 150 mm |
| Breedte slotkast | 81 mm |
| Maatvoering | geen |
| Vluchtwegveiligheid | Nee |