1264/94-50 DR.1+3 BLIS. TOILET/BADKAMERDEURSLOT, DM50MM, WC63MM, KRUKGAT 8MM, VOORPLAAT STAAL GELAKT 20X174MM AFGEROND, MESSING DAG- EN NACHTSCHOOT, SLUITPLAAT P 1266, ALUMINIUM BESLAG, BLISTERV

€ 59,71
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
NEMEF BADKAMER/WC SLOT 1264/94 + BESLAG (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
NEMEF BADKAMER/WC SLOT 1264/94 + BESLAG (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
| Aantal sleutels meegeleverd | 0 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
| Inclusief sluitkom | Nee |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Voorzien van sleutel | Nee |
| Omlegbaar | Ja |
| Voorplaat materiaal | staal |
| Voorplaat vorm | afgerond |
| Materiaal slotkast | staal |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| PC-maat | WC63/8 |
| Voorplaat hoogte | 174 mm |
| Voorplaat breedte | 20 mm |
| Voorplaat dikte | 3 mm |
| Hoogte slotkast | 116,5 mm |
| Breedte slotkast | 80,3 mm |
| Maatvoering | geen |
| Vluchtwegveiligheid | Nee |