210-40 BLIS. KASTSLOT, DM40MM, KLAVIERSLEUTEL, VOORPLAAT STAAL GELAKT 22X133MM RECHTHOEKIG, STALEN NACHTSCHOOT, 2 SLEUTELS, SLUITPLAAT P 1256/12, BLISTERVERPAKKING, DR 1+2+3+4.

€ 34,96
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
NEMEF KAST KLAVIERSLOT 210-40MM (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
NEMEF KAST KLAVIERSLOT 210-40MM (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inclusief sluitkom | Nee |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Voorzien van sleutel | Ja |
| Omlegbaar | Ja |
| Voorplaat materiaal | staal |
| Voorplaat vorm | rechthoekig |
| Materiaal slotkast | staal |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| PC-maat | SL |
| Voorplaat hoogte | 133 mm |
| Voorplaat breedte | 22 mm |
| Voorplaat dikte | 2,8 mm |
| Hoogte slotkast | 80,2 mm |
| Breedte slotkast | 69,1 mm |
| Maatvoering | geen |
| Vluchtwegveiligheid | Nee |