4109/18-50 BLIS. VEILIGHEIDSDEURSLOT, ZELFVERGRENDELEND, SKG**, DM50MM, KRUKGAT 8MM, VOORPLAAT RVS 25X174MM RECHTHOEKIG, ZAMAC DAGSCHOOT, STAAL VERZINKTE HAAKSCHOOT, SLUITKOM VS4100EL, BL

€ 120,83
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
“Nemef 4100 Plus” 4109/18-50 zelfsluitend veiligheidsdeurslot met haakschoot, rechthoekige voorplaat, PC55, DM50, inclusief sluitplaat en verstelbare sluitkom SKG** in consumentverpakking/blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
“Nemef 4100 Plus” 4109/18-50 zelfsluitend veiligheidsdeurslot met haakschoot, rechthoekige voorplaat, PC55, DM50, inclusief sluitplaat en verstelbare sluitkom SKG** in consumentverpakking/blister
| Aantal sleutels meegeleverd | 0 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
| Inclusief sluitkom | Ja |
| Inclusief sluitplaat | Ja |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Voorzien van sleutel | Nee |
| Omlegbaar | Ja |
| Voorplaat materiaal | RVS |
| Type paniekfunctie | A – wisselfunctie |
| Voorplaat vorm | rechthoekig |
| Materiaal slotkast | staal |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| PC-maat | PC55 |
| Voorplaat hoogte | 174 mm |
| Voorplaat breedte | 25 mm |
| Voorplaat dikte | 4 mm |
| Hoogte slotkast | 122 mm |
| Breedte slotkast | 81,3 mm |
| Maatvoering | geen |