SECUCARE WANDBEUGEL 400 WIT MAT
€ 40,61
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Secucare Wandbeugel 400, greep blank geanodiseerd, wit mat
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Secucare Wandbeugel 400, greep blank geanodiseerd, wit mat
| Inklapbaar | Nee |
|---|---|
| Materiaal | aluminium |
| Geschikt voor links/rechts | glasvezel |
| Hoogte | Nee |
| Breedte | 83 mm |
| Diameter | 68 mm |
| Draagcapaciteit | 35 mm |
| Garantietermijn | 150 kg |
| Lengte | 5 jaar |
| CE-normering | 400 mm |
| Diameter greep | Ja |
| Kleur/afwerking | 35 x 25 |
