FILEX CB CASH BOX 1

€ 12,40
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Filex CB Cash Box 1 Buitenmaten HxBxD (mm): 80 x 150 x 118 mm
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Filex CB Cash Box 1 Buitenmaten HxBxD (mm): 80 x 150 x 118 mm
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Met handgreep | Ja |
| Materiaal | metaal |
| Dekselopening | 90° |
| Hoogte | 80 mm |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 118 mm |
| Met inzetbak | Ja |
| muntvakken | 6 |
| biljetvakken | 0 |
| Type slot | cilindersleutelslot |
| Buitenmaten | 80x150x118 mm |
| Kleur/afwerking | wit |