FILEX KB KEY BOX 48

€ 23,97
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Filex KB Key Box 48 Buitenmaten HxBxD (mm): 300 x 240 x 75 mm
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Filex KB Key Box 48 Buitenmaten HxBxD (mm): 300 x 240 x 75 mm
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Verankeringsmateriaal meegeleverd | Ja |
| Verankering | achterwand (2x) |
| Vergrendeling aantal zijden | 1 |
| Materiaal | metaal |
| Aantal sloten | 1 |
| Inclusief sleutellabels | Ja |
| Normering inbraakwerendheid | niet getest |
| Brandwerend | Nee |
| Hoogte | 300 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Deuropening | 90° |
| Brandwerendheid | – |
| Normering brandwerendheid | geen normering |
| Type slot | cilindersleutelslot |
| Certificeringsinstantie brandwerendheid | – |
| Sleutelhaken genummerd | Ja |
| Buitenmaten | 300x240x75 mm |
| Aantal sleutelhaken | 48 |