FILEX CB CASH BOX 5

€ 54,55
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Filex CB Cash Box 5 Buitenmaten HxBxD (mm): 108 x 360 x 275 mm
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Filex CB Cash Box 5 Buitenmaten HxBxD (mm): 108 x 360 x 275 mm
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Met handgreep | Ja |
| Materiaal | metaal |
| Dekselopening | 90° |
| Hoogte | 108 mm |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 275 mm |
| Met inzetbak | Ja |
| muntvakken | 8 |
| biljetvakken | 4 |
| Type slot | cilindersleutelslot |
| Buitenmaten | 108x360x275 mm |
| Kleur/afwerking | wit |