FILEX CB CASH BOX 3

€ 17,36
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Filex CB Cash Box 3 Buitenmaten HxBxD (mm): 90 x 250 x 200 mm
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Filex CB Cash Box 3 Buitenmaten HxBxD (mm): 90 x 250 x 200 mm
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Met handgreep | Ja |
| Materiaal | metaal |
| Dekselopening | 90° |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Met inzetbak | Ja |
| muntvakken | 4 |
| biljetvakken | 1 |
| Type slot | cilindersleutelslot |
| Buitenmaten | 90x250x200 mm |
| Kleur/afwerking | wit |