SECUCARE DREMPELHULP 3-7CM ALU
€ 88,02
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Drempelhulp aluminiumBasic breedte 78cm hoogte van/tot 3-7cm
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Drempelhulp aluminiumBasic breedte 78cm hoogte van/tot 3-7cm
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
|---|---|
| Voorzien van anti-slip | Ja |
| Weerbestendig | Ja |
| Materiaal | aluminium |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Hoogte | 30 mm, 70 mm |
| Breedte | 780 mm |
| Garantietermijn | 2 jaar |
| Lengte | 400 mm |
| CE-normering | Nee |
| Binnen/buitengebruik | binnen |
| Draagcapaciteit | buiten |
| Kleur/afwerking | 150 kg |
