KSB-20017RBV / BASC.KANTSCH.200X17MM TYPE 892 BLANK VERZINKT
€ 10,27
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| finish | verzinkt |
|---|---|
| A | 200 mm |
| B | 17 mm |
| C | 15 mm |
| D | 150 mm |
| E | 16 mm |
| F | 7,5 mm |
| Materiaal | staal |
| Uitvoering | 4-zijdig gesloten koker |
| accessoires | sluitplaat |
| type | 892 |
| freestoepassing | afgeschuind rond |
| montage | verwerking met bovenfrees |
