KSS 601B / KOGELSNAPSLOT 60X11MM MESSING
€ 2,76
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| A | 60 mm |
|---|---|
| B | 11 mm |
| C | 50 mm |
| D | 28 mm |
| E | 11 mm |
| F | 37 mm |
| G | 13 mm |
| H | 1,8 mm |
| I | 2,2 mm |
| materiaal kogel/veer / bijzonderheden | staal |
| Materiaal | massief messing |
| finish | gepolijst |
