D 5025B / P.OVERVAL V/DISCUSSL.VZ.155MM
€ 5,75
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Lengte | 155 mm |
|---|---|
| Breedte | 45 mm |
| Uitvoering | enkel lamellenscharnier, incl. slotoog voor discusslot 70 mm |
| verpakking | bulkverpakking |
| Materiaal | staal |
| materiaal lamellen | gehard staal |
| materiaal slotoog | gehard staal |
| finish | verzinkt |
