KSS 501B / KOGELSNAPSLOT 50X09MM MESSING
€ 1,64
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| A | 50 mm |
|---|---|
| B | 9 mm |
| C | 41 mm |
| D | 20 mm |
| E | 9 mm |
| F | 28 mm |
| G | 11 mm |
| H | 1,5 mm |
| I | 1,6 mm |
| materiaal kogel/veer / bijzonderheden | staal |
| Materiaal | massief messing |
| finish | gepolijst |
