KS WC 8/63 BE / KORTSCHILD TYPE 180/41 TBV WC BAD 8/63 ZWART
€ 17,85
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| toepassing | WC Badkamerslot |
|---|---|
| stiftdikte | 8 mm |
| PC-maat | 63 mm |
| finish | zwart |
| Uitvoering | kortschild |
| Materiaal | geperst aluminium |
| materiaaldikte | 1,5 mm |
| afmetingen schild lxbxd | 180 x 41 x 6,5 mm |
| Deurdikte | 35/45 mm |
| accessoires | rood/wit plaatje en WC stift |
| verpakking | 1 MBH = 1 paar |
