KSS 431B / KOGELSNAPSLOT 43X08MM MESSING
€ 1,23
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| A | 43 mm |
|---|---|
| B | 8 mm |
| C | 35 mm |
| D | 18 mm |
| E | 7 mm |
| F | 26 mm |
| G | 9 mm |
| H | 1,5 mm |
| I | 1,5 mm |
| materiaal kogel/veer / bijzonderheden | staal |
| Materiaal | massief messing |
| finish | gepolijst |
