EUROM SAFE-T-HEATER 1500
€ 26,45
De Eurom Safe-t-Heater 1500 is een kleine, krachtige keramische kachel. Zo heeft de Safe-t-Heater 1500 een thermostaat en 3 standen: 500 (eco) – 1000 – 1500 Watt. Omdat deze kachel een eco-stand heeft is de Safe-t-Heater 1500 ook erg geschikt voor op de camping.De kachel heeft een omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging, en is in staat snel […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Safe-t-Heater 1500 is een kleine, krachtige keramische kachel. Zo heeft de Safe-t-Heater 1500 een thermostaat en 3 standen: 500 (eco) – 1000 – 1500 Watt. Omdat deze kachel een eco-stand heeft is de Safe-t-Heater 1500 ook erg geschikt voor op de camping.De kachel heeft een omvalbeveiliging en oververhittingsbeveiliging, en is in staat snel de ruimte op te warmen met behulp van de zwenkfunctie.
| Vermogen | 1500 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Element | PTC |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Thermostaat | ja |
| Zwenkfunctie | ja |
| Omvalbeveiliging | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| montage | staand |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| afmeting | 17 x 20 x 26 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Bijzonderheden | eco-stand, indicatielampje |
| Garantie | 3 jaar |




