EUROM Q-TOWER 1200
€ 75,37
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Q-Tower 1200 is een staande, elektrische terrasverwarmer met een 1200 Watt Carbon lamp. Dankzij de zwenkfunctie wordt de warmte zo optimaal mogelijk verspreid, ideaal voor wanneer er wat meer mensen rond de terrasverwarmer zitten.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Q-Tower 1200 is een staande, elektrische terrasverwarmer met een 1200 Watt Carbon lamp. Dankzij de zwenkfunctie wordt de warmte zo optimaal mogelijk verspreid, ideaal voor wanneer er wat meer mensen rond de terrasverwarmer zitten.
| Vermogen | 1200 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 2 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Isolatieklasse | IP24 |
| Lamp | Carbon |
| Bereik | 10 – 15 m² |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Zwenkfunctie | ja |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| montage | staand |
| afmeting | 27 x 27 x 87 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 3,25 kg |
| Garantie | 2 jaar |






