EUROM INDEPEND 3100
€ 614,88
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Independ 3100 is onderdeel van de Independ-lijn aggregaten met een vermogen van 3100 VA. De Independ 3100 draait op benzine, en kan 3 uur werken op een tank van 5,7 liter.Op de Independ 3100 zitten twee 230V AC aansluitingen en een 12V DC aansluiting. Deze aggregaat wordt met de hand gestart.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Independ 3100 is onderdeel van de Independ-lijn aggregaten met een vermogen van 3100 VA. De Independ 3100 draait op benzine, en kan 3 uur werken op een tank van 5,7 liter.Op de Independ 3100 zitten twee 230V AC aansluitingen en een 12V DC aansluiting. Deze aggregaat wordt met de hand gestart.
| Capaciteit AC 230V-max. | 13,5 Amp, 3100 VA |
|---|---|
| Capaciteit AC 230V-cont. | 11,3 Amp, 2600 VA |
| Capaciteit DC 12V | 8,3 Amp |
| Motor | XY152F-3 |
| Motorvermogen | 4 kW |
| Toerental | 5500 rpm |
| Cylinderinhoud | 150 cc |
| Brandstof | benzine |
| Tankinhoud | 5,7 l |
| Starter | hand |
| Olie-alarm | ja |
| Draaiuren | 3 u |
| Max. geluidsniveau | 68 dBA |
| afmeting | 56 x 32 x 47 cm |
| Gewicht | 2,9 kg |
| Garantie | 2 jaar |



