EUROM HEAT PLUG IN
€ 17,72
De Eurom Heat Plug-In is een keramische kachel voor aansluiting direct in het stopcontact. Dit maakt deze kachel, samen met een vermogen van 500 Watt, zeer geschikt voor op de camping. Daarnaast wordt het keramische element minder heet dan andere kachels, waardoor dit een veilige kachel is.Ten slotte heeft de Heat Plug-In een thermostaat, timer […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Heat Plug-In is een keramische kachel voor aansluiting direct in het stopcontact. Dit maakt deze kachel, samen met een vermogen van 500 Watt, zeer geschikt voor op de camping. Daarnaast wordt het keramische element minder heet dan andere kachels, waardoor dit een veilige kachel is.Ten slotte heeft de Heat Plug-In een thermostaat, timer en oververhittingsbeveiliging.
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
|---|---|
| Vermogen | 500 W |
| Vermogensselecties | 1 |
| Element | PTC |
| Thermostaat | ja |
| Timer | 0 – 12 uur |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| montage | in stopcontact |
| Omkasting | kunststof, metaal |
| afmeting | 9,7 x 11 x 17 cm |
| Gewicht | 0,4 kg |
| Garantie | 3 jaar |






