EUROM GARDENCLEANER 3001
€ 30,41
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Gardencleaner 3001 is een bladblazer die het blad kan weg blazen, maar het ook kan opzuigen en vermalen.Dankzij de wielen is de Gardencleaner makkelijk te hanteren in de tuin, en met de opvangzak verzamel je het blad netjes en snel. Een handige alleskunner voor in elke tuin!
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Gardencleaner 3001 is een bladblazer die het blad kan weg blazen, maar het ook kan opzuigen en vermalen.Dankzij de wielen is de Gardencleaner makkelijk te hanteren in de tuin, en met de opvangzak verzamel je het blad netjes en snel. Een handige alleskunner voor in elke tuin!
| Vermogen | 3000 W |
|---|---|
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Toerental | 15000 rpm |
| Blaascapaciteit | 270 km/u |
| Zuigcapaciteit | 13,2 m³/min |
| Schredderfunctie | ja |
| Opvangzak | 35 l |
| Wielen | ja |
| Omkasting | kunststof |
| Elektrokabel | 40 cm |
| Gewicht | 2,65 kg |
| Garantie | 2 jaar |




