EUROM FORCE 2070
€ 310,74
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Force 2070 is een stof- en waterzuiger vooral geschikt voor thuis, in garages of in restaurants. Met 2000 Watt aan vermogen en een ketelinhoud van 70 liter zal de Force 2070 zijn taak goed uitvoeren.De Force 2070 komt bovendien standaard met een tapijtzuigmond, borstelzuigmond, kierenzuiger en borstelmondstuk.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Force 2070 is een stof- en waterzuiger vooral geschikt voor thuis, in garages of in restaurants. Met 2000 Watt aan vermogen en een ketelinhoud van 70 liter zal de Force 2070 zijn taak goed uitvoeren.De Force 2070 komt bovendien standaard met een tapijtzuigmond, borstelzuigmond, kierenzuiger en borstelmondstuk.
| Motorvermogen | 2000 W |
|---|---|
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
| Luchtverplaatsing | 106 l/s |
| Filter | stoffilter |
| Nat/Droog | ja |
| Ketelinhoud | 70 l |
| Max. geluidsniveau | 82 dBA |
| Wielen | ja |
| afmeting | 59 x 44 x 87 cm |
| Zuigbuis | 2 x 67 cm |
| Zuigslang | 2,6 m |
| Elektrokabel | 10 m |
| Gewicht | 19,7 kg |
| Bijzonderheden | borstelmondstuk, borstelzuigmond, met kierenzuiger, tapijtzuigmond |
| Garantie | 2 jaar |









