EUROM FLOW 250
€ 39,34
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom Flow 250 is een compacte dompelpomp, geschikt om maximaal 5 meter diep in schoon of lichtvervuild water te plaatsen.De Flow 250 is voorzien van een vlotter. Deze schakelt de pomp automatisch uit als het water onder het ingestelde niveau komt. Ook is het mogelijk om de pomp handmatig te bedienen om net dat […]
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom Flow 250 is een compacte dompelpomp, geschikt om maximaal 5 meter diep in schoon of lichtvervuild water te plaatsen.De Flow 250 is voorzien van een vlotter. Deze schakelt de pomp automatisch uit als het water onder het ingestelde niveau komt. Ook is het mogelijk om de pomp handmatig te bedienen om net dat laatste beetje water ook op te pompen.
| Aansluitspanning | 230/50 V/Hz |
|---|---|
| Motorvermogen | 250 W |
| Max. capaciteit | 84 l/min |
| Max. opvoerhoogte | 6 m |
| Max. diepte | 5 m |
| Max. druk | 0,6 bar |
| Max. watertemperatuur | 35° |
| Vuil-/ schoonwater | schoon water |
| Max. ø vuil | 5 mm |
| Resterend water | 7 mm |
| Pomphuis | kunststof |
| Pompas | rvs |
| Afdichting | mechanisch |
| afmeting | 22 x 16 x 31 cm |
| Elektrokabel | 10 m |
| Gewicht | 4,2 kg |
| Bijzonderheden | draagbeugel, vlotterschakelaar |
| Garantie | 2 jaar |


