EUROM EK 5 K
€ 83,31
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom EK5K is een elektrische werkplaatskachel van 5000 Watt. Daardoor prima geschikt voor het verwarmen van schuur, garage of bijkeuken.De EK5K heeft een veilig en energiezuinig keramisch element, een thermostaat en oververhittingsbeveiliging. Daarnaast is deze kachel van metaal gemaakt en is druipwaterdicht.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom EK5K is een elektrische werkplaatskachel van 5000 Watt. Daardoor prima geschikt voor het verwarmen van schuur, garage of bijkeuken.De EK5K heeft een veilig en energiezuinig keramisch element, een thermostaat en oververhittingsbeveiliging. Daarnaast is deze kachel van metaal gemaakt en is druipwaterdicht.
| Vermogen | 5000 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 3 |
| Aansluitspanning | 400/50 V/Hz |
| Ampère stekker | 16 Amp |
| Element | PTC |
| Thermostaat | ja |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Omvalbeveiliging | ja |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| montage | staand |
| Omkasting | metaal |
| afmeting | 23,5 x 30 x 34,5 cm |
| Elektrokabel | 120 cm |
| Gewicht | 4,3 kg |
| Bijzonderheden | koude-lucht ventilator |
| Garantie | 3 jaar |




