EUROM EK 2 K ROUND
€ 27,11
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
De Eurom EK2K Round is een compacte werkplaatskachel met een keramisch element. Dit is een energiezuinig en bovendien veilig element. Met 2000 Watt vermogen is de EK2K Round ideaal voor de kleinere werkplaats.
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
De Eurom EK2K Round is een compacte werkplaatskachel met een keramisch element. Dit is een energiezuinig en bovendien veilig element. Met 2000 Watt vermogen is de EK2K Round ideaal voor de kleinere werkplaats.
| Vermogen | 2000 W |
|---|---|
| Vermogensselecties | 2 |
| Aansluitspanning | 220-240/50 V/Hz |
| Element | PTC |
| Thermostaat | ja |
| Bediening | bedieningspaneel |
| Oververhittingsbeveiliging | ja |
| montage | staand |
| Omkasting | metaal |
| afmeting | 15,5 x 25,2 x 23,7 cm |
| Elektrokabel | 150 cm |
| Gewicht | 16 kg |
| Bijzonderheden | koude-lucht ventilator |
| Garantie | 3 jaar |
