D 5026B / P.OVERVAL V/DISCUSSL.VZ.195MM
€ 6,55
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| Lengte | 195 mm |
|---|---|
| Breedte | 45 mm |
| Uitvoering | dubbel lamellenscharnier, incl. slotoog voor discusslot 70 mm |
| verpakking | bulkverpakking |
| Materiaal | staal |
| materiaal lamellen | gehard staal |
| materiaal slotoog | gehard staal |
| finish | verzinkt |
