HSD 070 B KD / DISKUSSLOT 70MM RVS
€ 9,47
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| A | 70 mm |
|---|---|
| B | 19 mm |
| C | 9,5 mm |
| key change | 2800 |
| verpakking | bulkverpakking |
| Sluiting | verschillend sluitend |
| Materiaal | rvs |
| materiaal beugel | gehard staal |
| cilinder | 5 pins |
| accessoires | 2 sleutels |
