AXA RMS 3319-61-38 LS F8 SKG1 B

€ 47,20
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
Axa 3319-61-38/BL Veiligheids Raamsluiting 3319/ Links / Geanodiseerd geslepen F8, zwart in Blisterverpakking
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
Axa 3319-61-38/BL Veiligheids Raamsluiting 3319/ Links / Geanodiseerd geslepen F8, zwart in Blisterverpakking
| Inclusief sluitkom | Ja |
|---|---|
| Draairichting | L1-R4 – linkswijzend |
| Voorzien van sleutel | Ja |
| Materiaal | aluminium |
| Afsluitbaar | Ja |
| Sluitkom type | opbouw |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Hoogte | 74 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Dikte | 14 mm |
| Sluitkom hoogte | 74 mm |
| Sluitkom breedte | 30 mm |
| Sluitkom diepte | 5 mm |
| Type raamboom | veiligheidsraamsluiting |
| Type raamboomsluiting | afsluitbaar met sleutel |
| Afmeting raamboom | 74x30x14x42 mm |
| Toepassing raamboom | draairaam |
| Kleur/afwerking | zwart |