91/11-70 BLIS. OPLEGSLOT, DM70MM, KLAVIERSLEUTEL, SLOTKAST STAAL VERZINKT 83X100MM, STAAL VERZINKTE NACHTSCHOOT, 2 SLEUTELS, SLUITPLAAT P 1256/12, BLISTERVERPAKKING, DR 1+2+3+4.

€ 25,16
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
NEMEF OPLEG KELDERBANDSLOT SL 91/11-70 (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
NEMEF OPLEG KELDERBANDSLOT SL 91/11-70 (CONSUMENT VERPAKKING/BLISTER)
| Aantal sleutels meegeleverd | 2 |
|---|---|
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Nee |
| Inclusief sluitkom | Nee |
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Type cilinder | geen |
| Materiaal | staal |
| Schoot type | nachtschoot |
| PKVW | Nee |
| SKG normering | geen |
| Hoogte | 83 mm |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 18 mm |
| Deurdikte maximaal | 40 mm |
| Deurdikte minimaal | 37 mm |
| Inclusief rozet | false |
| Oplegslot met kerntrekrozet | Nee |
| Type oplegslot | oplegkelderbandslot |
| Afmeting oplegslot | 83x100x18 mm |
| Doornmaat | 70 mm |
| Type sleutel | klaviersleutel |