8300-08090 / ANTI-DIEFSTALKET. ZWART NYLON 08X0900MM
€ 17,11
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
| materiaaldikte Ø | 8 mm |
|---|---|
| Lengte | 900 mm |
| inwendige lengte | 46 mm |
| inwendige breedte | 12 mm |
| toepasbaar op | DX discusslot 50, 70 & 90 of PRO-LINE Hangslot 40 & 50 mm |
| Materiaal | gehard staal |
| finish | verzinkt |
| ommanteling | nylon hoes |
| kleur hoes | zwart |
