VEILIG KIERSTANDHOUDER SKG V RVS
€ 76,45
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG kierstandhouder, rvs, skg v, in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG kierstandhouder, rvs, skg v, in blister
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Draairichting | L1-R2 – binnendraaiend |
| Voorzien van ventilatiestand | Nee |
| Omkeerbaar | Ja |
| Materiaal | rvs |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | geen |
| Hoogte | 74 mm |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 22,5 mm |
| Maximale uitzetopening | 75 mm |
| Aanvullende SKG normering | SKG ? |
| Kleur/afwerking | geborsteld |



