VEILIG DIEVENKLAUW PER 9 STUKS B
€ 10,74
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG dievenklauw, per 9 in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG dievenklauw, per 9 in blister
| Materiaal | staal |
|---|---|
| Voorzien van sluitbus | Ja |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Diameter | 11 mm |
| Diameter sluitbus | 18 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Kleur/afwerking | verzinkt |


