VEILIG DEURDRANGER 303 BASIC B
€ 56,61
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG budget deurdranger, type 303, kerntrekbeveiliging, kleur F1, met schaararm, zwaarte 3, zonder afdekkap, in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG budget deurdranger, type 303, kerntrekbeveiliging, kleur F1, met schaararm, zwaarte 3, zonder afdekkap, in blister
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Voorzien van instelbare sluitsnelheid | Ja |
| Materiaal | aluminium |
| Type deursluiter | tandheugel |
| Type deurdranger arm | schaararm |
| Met openingsbegrenzer | Nee |
| Voorzien van traploos instelbare zwaarte | Ja |
| Voorzien van instelbare eindslag | Ja |
| Voorzien van free swing functie | Nee |
| Hoogte | 64 mm |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 42 mm |
| Deuropening | 180° |
| Deurgewicht maximaal | 60 kg |
| Deurbreedte maximaal | 950 mm |
| Voorzien van afdekkap | Nee |
| CE-normering | Ja |
| Voorzien van sluitvertraging | Nee |
| Sluitkracht | 3 Nm |

