VEILIG BSG ROZET AK RH F1 SKG3 B

€ 44,83
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG veiligheidsrozet, rechthoekig, 50×120 mm, kerntrekbeveiliging, kleur F1, deurdikte 36-59 mm, skg***, in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG veiligheidsrozet, rechthoekig, 50×120 mm, kerntrekbeveiliging, kleur F1, deurdikte 36-59 mm, skg***, in blister
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Kerntrekbeveiliging | Ja |
| Materiaal | aluminium |
| Deurzijde | binnen |
| Type binnenschild/rozet | buiten |
| PKVW | breedschild |
| SKG normering | Ja |
| PC-maat | SKG*** |
| Deurdikte maximaal | PC |
| Deurdikte minimaal | 59 mm |
| Vorm schild/rozet | 45 mm |
| Schild breedte binnenzijde | rechthoekig |
| Schild dikte binnenzijde | 50 mm |
| Schild hoogte binnenzijde | 9 mm |
| Schild breedte buitenzijde | 120 mm |
| Schild dikte buitenzijde | 50 mm |
| Schild hoogte buitenzijde | 16 mm |
| Schildafmetingen binnenzijde | 120 mm |
| Schildafmetingen buitenzijde | 120x50x9 mm |