VEILIG BSG PR DUIM 38-42 F1

€ 11,74
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG paar deurkrukken, duim-model, kleur F1
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG paar deurkrukken, duim-model, kleur F1
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Materiaal | aluminium |
| Type deurbediening | kruk |
| Set stiftdeel gatdeel | set |
| Hoogte | 56 mm |
| Breedte | 108 mm |
| Diepte | 56 mm |
| Dikte stift | 8 mm |
| Deurdikte maximaal | 45 mm |
| Deurdikte minimaal | 38 mm |
| Bediening deur | kruk |
| Inclusief profielstift | Ja |
| Brandwerendheid | Nee |
| Vluchtwegveiligheid | false |
| Deurdikte | 38-45 mm |
| Kleur/afwerking | F1 – naturel |