VEILIG 2300 AK GR/KR 55 F1 SKG3 B

€ 63,84
Login voor dealer prijzen
Nog geen klant? Registreer je hier
VEILIG veiligheidsbeslag, type 2300, greep/kruk, rechthoekig, 50 mm breed, PC-maat 55 mm, kerntrekbeveiliging, kleur F1, deurdikte 36-40 mm, skg***, in blister
- Vrijblijvend adviesgesprek
- Afspraak is afspraak
- Vaste prijs, bewezen vamanschap
VEILIG veiligheidsbeslag, type 2300, greep/kruk, rechthoekig, 50 mm breed, PC-maat 55 mm, kerntrekbeveiliging, kleur F1, deurdikte 36-40 mm, skg***, in blister
| Inclusief bevestigingsmateriaal | Ja |
|---|---|
| Draairichting | LR – links-rechts |
| Kerntrekbeveiliging | Ja |
| Materiaal | aluminium |
| Type deurbediening | greep-kruk |
| Type binnenschild/rozet | breedschild |
| Geveerd beslag | Nee |
| Bediening buitenzijde | greep |
| Bediening binnenzijde | kruk |
| Bevestiging bediening op buitenschild | vast omlegbaar |
| PKVW | Ja |
| SKG normering | SKG* |
| Dikte stift | 8 mm |
| PC-maat | PC55 |
| Deurdikte maximaal | 40 mm |
| Deurdikte minimaal | 36 mm |
| Vorm schild/rozet | rechthoekig |
| Schild breedte binnenzijde | 50 mm |
| Schild dikte binnenzijde | 6 mm |
| Schild hoogte binnenzijde | 250 mm |